Odměny projektu TRISTEP 2020

(tato stránka byla aktualizována 2.3.2021, další aktualizace již nebudou realizovány, odkaz na tuto stránku již není používán, pro platnost údajů použijte níže uvedený e-mail)

Podpořte nás koupí našich produktů!

objednávejte na e-mail: TRISTEP@herca.cz.
Poštovní adresa: TRISTEP proti handicapům, z.s.,
Jana Nepomuckého 23, 251 01 Březí

Úhradu zasílejte na transparentní účet vedený u FIO banky: 2401703574/2010 (ideálně po potvrzujícím mailu, jeho součástí je i QR kód pro snadné zadání platby).

Chtěli jsme původně použít crowdfundingovou platformu, ale po 14 dnech připomínek a úprav byl náš projekt stále označován za charitu. Proto jsme se rozhodli ušetřit na provizi a realizovat si prodej svépomocí. Děkujeme za toleranci méně komfortního nakupování. Přidaná hodnota je ve větším užitku každé vynaložené koruny (nepřicházíme o více než 10 %, které by taková kampaň standardně stála).

 • 200 Kč – Samolepka TRISTEP
  Samolepku lze rovněž zakoupit kdykoli během MHCM u našich doprovodných vozidel. Samolepky jsou ve dvou velikostech: malá a velká.
  Poděkování v titulcích dokumentu.
 • 400 Kč – bavlněné tričko od Dopravní trika
  Bavlněné tričko s motivy tramvají a lokomotiv:
  sv. modré „pod parou“ (unisex) – M – 2x, L – 5x, XL – 4x;
  černé „Praha“ – 110 cm/4 roky – 2x, dámské XS – 3x, M -1x, XXL – 1x; unisex S – 1x, L – 1x;
  fialové – dámské XL – 2x
  vínové (ze zadu) – XXL – 5x
  Poděkování v titulcích filmu.
 • 600 Kč – týmové tričko TRISTEP
  Nebojíme se být nápadní – svítivě žlutá barva přitahuje nejen hmyz, ale i pozornost, kterou si náš tým zaslouží – buďte jasně identifikovatelnou součástí týmu. Poděkování v titulcích dokumentu.
 • 2 500 Kč – zbývá 3x z 5 Vyjížďka se členem týmu
  Minimálně půldenní vyjížďka na koloběžce se členem týmu. Délku a povrch trati dle Vaší chutí. Přijedeme za Vámi, nebo najdeme lokalitu, kterou stojí za to poznat ze stupátka koloběžky. Můžeme řešit techniku jízdy, trénink, nebo se jen kochat a povídat si o všem, co Vás zajímá.
 • 10 000 Kč – 5x Soukromá akce
  Soukromé promítání filmu a přednáška člena týmu TRISTEP. Přijedeme, promítneme a pobesedujeme – limity máme jen ve své hlavě, smysl práce a kolektivní úspěch je ideálním hnacím motorem pro každého člena týmu.
  V rámci ČR přijedeme kamkoli. Pokud nemáte vlastní zařízení, disponujeme vhodným dataprojektorem a plátnem s úhlopříčkou 3 m. Vše v ceně.
  Poděkování v titulcích dokumentu.
 • 15 000 Kč – 1x Zdeňkův dres
  Sběratelská lahůdka.
  Dres, ve kterém absolvoval závod Zdeněk Hercik v roce 2018, 2019, 2020. Dres s podpisy všech členů týmu za uplynulé tři ročníky včetně podpisů patronů.
  Zdeněk Vám jej přiveze na koloběžce, doručení je v ceně odměny.
  Poděkování v titulcích dokumentu.
 • Pokud Vám zde chybí produkt, kterým bychom Vám mohli udělat radost, oslovte nás. Rádi vyjdeme vstříc a zkusíme splnit každé Vaše přání.